2 293,50 ₴
Ручний ліхтарик Watton WT-609 — це потужний та універсальний інструмент для освітлення, який ідеально підходить для різних завдань. Його розміри складають 13 см в довжину та 3 см в діаметрі, що робить його зручним для використання та перенесення. Оснащений одним потужним світлодіодом TG і 12 яскравими світлодіодними лампами, він забезпечує відмінне освітлення, яке можна адаптувати під різні умови. Колір світла включає білий, червоний і синій (для поліцейської спалахування), що розширює його функціональні можливості.
Ліхтарик Watton WT-609 пропонує 8 режимів освітлення, що дозволяє вибрати найбільш підходящий режим в залежності від ситуації. Це може бути як інтенсивне біле освітлення, так і червона чи синя спалахування для попередження або сигналізації. Час роботи ліхтарика досягає 15 годин, що робить його надійним і довговічним джерелом світла для тривалих завдань.
Корпус ліхтарика виготовлений з комбінації гуми, металу та алюмінію, що забезпечує його міцність та стійкість до зовнішніх впливів. Він оснащений акумулятором з зарядкою через порт Type-C, що спрощує процес підзарядки та робить його зручним у використанні. Watton WT-609 поєднує в собі потужне освітлення, міцний корпус та різноманітні режими роботи, що робить його відмінним вибором для різних потреб і ситуацій.
Основні | |
---|---|
Виробник | Watton |
Країна виробник | Туреччина |
Вага | 100 г |
Час заряду акумулятора | 3 година |
Час роботи | 15 година |
Довжина | 130 мм |
Ємність акумулятору | 1200 мАг |
Кількість світлодіодів | 13 шт. |
Кріплення | Магнітне |
Матеріал корпусу | Гума, Алюмінієвий сплав |
Особливості ліхтаря | Зарядка для телефону, Пилостійкий, Вологостійкий |
Режими роботи ліхтаря | Мінімальний, Максимальний, Середній |
Світловий потік | 1000 лм |
Стан | Новий |
Ступінь захисту, IP | IP65 |
Тип діода | Cree XML U2 |
Тип заряду | USB |
Тип лампи | Світлодіодна |
Тип живлення | Акумулятор |
Тип ліхтаря | Ручний |
Колір | Чорний |